KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pazarcık İlçesindeki Yetiştirme ve Destekleme Kurslarına Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya Kahveci ve Pazarcık İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çilo İle Birlikte, Pazarcık İlçesindeki Okullarda Açılan Yetiştirme ve Destekleme Kurslarını Ziyaret Ettiler. 
Pazarcık İlçesindeki Yetiştirme ve Destekleme Kurslarına Ziyaret

Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük ve Müdür Yardımcısı Zekeriya Kahveci Pazarcık ilçesinde hafta sonları açılan kursları yerinde ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı. Kursların işlerliği konusunda yerinde incelemelerde bulunarak, kurslara katılan öğrencilerle sınıflarında sohbet ettiler. Yetiştirme ve Destekleme Kurslarına katılan öğrenciler okul kursları ile derslerinin daha başarılı olacaklarını belirttiler.

Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, tüm ilçelerdeki kurslarda görev alan öğretmenlere ve kurslara katılan öğrencilere başarı dileklerinde bulunarak, kurs ziyaretlerinin aralıklarla tüm ilçelerimizde gerçekleştireceklerini belirti. 

 

 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.