KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması İl Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

“Eğitim Ortamında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması” İl Yürütme Kurulu Aralık ayı toplantısı yapıldı.
Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması İl Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 21.01.2009 tarihli ve 209 sayılı 2009/9 nolu genelgesi gereğince oluşturulan “Eğitim Ortamında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması” İl Yürütme Kurulu 2014 yılı ikinci dönem toplantısı Onikişubat Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.


"Eğitim Ortamında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması” İl Yürütme Kurulu toplantısına, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri,  İl Yürütme Kurulunda bulunan Emniyet Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden temsilciler katıldı.


Toplantı açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, “Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlerden beklentimiz, Eğitim Ortamında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması için değerli görüşlerinize, önerilerinize ve eleştirilerinize ihtiyacımız var” diye konuştu.


Yürütülen çalışmaları içeren kısa sunumun ardından sekretaryasını İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı, “Eğitim Ortamında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması” İl Yürütme Kurulu Toplantısında; İl Eylem Plânı, Kurumlar arasındaki eşgüdüm, her kurul üyesinin bağlı bulunduğu kurumunu ilgilendiren çalışmaları organize etmesi ve koordinasyonu sağlaması konuları ele alındı.


Toplantı dilek ve temennilerle sona erdi.

 

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.