KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sofrada Sıfır Artık” Projesi Protokolü İmzalandı

Ortaokul ve liselerde Öğrenci ve ailelerinin israf konusunda bilinçlendirilerek, israfın azaltılmasının sağlanması amacıyla uygulanan “Sofrada Sıfır Artık” projesi protokolü imzalandı.
“Sofrada Sıfır Artık” Projesi Protokolü İmzalandı

Protokol imza törenine, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Onikişubat Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Ünsal, ÇEKÜD İl Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Pak, MERDAN İl Temsilcisi Timur Borahan, Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü katıldı.

 

MERDAN Ahlak, Kültür ve Çevre Derneği ve Kamu yararı statüsünde hizmet veren Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKÜD) tarafından ortaokul ve liselerde Öğrenci ve ailelerinin israf konusunda bilinçlendirilerek, israfın azaltılmasının sağlanması amacıyla uygulanan “Sofrada Sıfır Artık” adlı projeyi ilgili derneklerin Kahramanmaraş Temsilciliği ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve Onikişubat Belediyesi’nin desteğiyle Kahramanmaraş Onikişubat İlçesindeki 20 okulda uygulanacaktır.

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.