KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"SOSYAL MEDYANIN DOĞRU ve ETKİN KULLANIMI" KONULU SEMİNER, İZLEYENLERDE İLGİ UYANDIRDI

Sosyal Medya Uzmanı Murat Ermiş'in konuşmacı olduğu ve çevrim içi olarak gerçekleştirilen 'Sosyal Medyanın Doğru ve Etkin Kullanımı' konulu seminer, izleyenlerde büyük ilgi uyandırdı.


Müdürlüğümüz Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi ile Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) ortaklığında gerçekleştirilen çevrim içi semineri İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yönetici ve personelleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve personelleri, okul yöneticileri, öğretmenler ve diğer katılımcılar takip etti.

Sosyal Medya Uzmanı Murat Ermiş, seminer sunumunu gerçekleştirmesinin ardından katılımcılar tarafından kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

Seminerin soru ve cevap kısmının ardından söz alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, , "Bu seminer, müdürlüğümüzün youtube kanalında yayınlanacak. Katılamayanların bu semineri youtube kanalımızdan izleyerek faydalanmasını istiyorum. Çünkü bu seminerle birlikte sayenizde sosyal medya konusunda çok değerli bilgiler edindik. Eminim diğer katılımcılarımız da istifade etmiştir. Size bu değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür ederiz." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Cemal Yılmaz, Sosyal Medya Uzmanı Murat Ermiş'ten sosyal medya ile ilgili farklı konularda bir seminer daha gerçekleştirmesini rica etti.

Sosyal Medya Uzmanı Murat Ermiş, pandemi sürecinde devletimizin tüm zorluklara rağmen çalışanlar için büyük fedakarlıklar gösterdiğini ifade ederek, "Devletimize borçluyuz ve ben de borcumu seminerlerle ödemeye çalışıyorum. Katılanlara faydalı olabildiysem çok mutlu olurum." dedi.

Pandemi sürecinde Kahramanmaraşlılara yönelik tekrar bir seminer verebileceğini ifade eden Murat Ermiş, bir an önce pandeminin bitmesini dileyerek Kahramanmaraşlılara yüz yüze seminer vermek istediğini belirtti.

 

Programın tamamını izlemek için linke tıklayın; YouTube

 

14-01-202114-01-202114-01-202114-01-2021

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.