KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması

Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması
Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması

İl Gıda Tarım ve Kayvancılık Müdürlüğüğ Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması ile ilgili Üstyazı için TIKLAYINIZ.

Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Katılım Şartları Sayfa 1 için TIKLAYINIZ.

Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması Katılım Şartları Sayfa 2 için TIKLAYINIZ.


7. TARIM VE İNSAN FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLIYOR


Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı’nın, DenizBank desteğiyle düzenlediği “7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması” başlıyor.

 

Toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesini amaçlayan “7. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması”, 2015 yılının FAO tarafından “Uluslararası Toprak Yılı” ilan edilmesiyle teması “Toprak” olarak belirlenmiş Tematik kategorinin yanı sıra Genel, Çiftçi, Öğrenci, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çalışanları ile DenizBank Çalışanları olmak üzere 6 farklı kategoride gerçekleşiyor.

 

Yarışmacılar tarım, hayvancılık, toprak, su, su ürünleri, gıda ve muhafazası, tarım ürünlerinin işlenmesi, çiftçi, köylü ve köy yaşamına dair her türlü faaliyeti konu alan fotoğraflarla yarışmaya katılabilecek.

 

Yarışmaya başvurular 29.06.2015 tarihinde başlayıp, 02.10.2015 tarihinde sona erecek. Yarışma sonuçları 16.11.2015 tarihinde www.tariminsan.com, www.tarim.gov.tr, www.tarimtv.gov.tr adreslerinden ve yarışmaya ait sosyal medya kanallarından duyurulacak. Yarışmada dereceye giren eserlere toplam 36 bin TL tutarında DenizBank hediye çeki ödül olarak verilecek. Kazananlara ödülleri düzenlenecek bir törenle takdim edilecek.

 

Katılım şartları ve başvuru formu için www.tariminsan.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.