KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMSİLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BAHAR ÇEKİN OLDU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99.Yıl Dönümü münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürü Cemal YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Makamını Zekeriya Tanrıverdi İmam Hatip Ortaokulu 5.sınıf öğrencisi Bahar ÇEKİN´e devretti. ÇEKİN İl Millî Eğitim Müdürlüğü koltuğuna oturdu.
TEMSİLİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BAHAR ÇEKİN OLDU

Temsili Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdüresi Bahar ÇEKİN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Cemal YILMAZ, Okul Müdürü Mustafa DOĞAN ve öğretmeni Nihal ÇEKİN ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Müdüre ÇEKİN, okullarda kütüphanelerin yaygınlaştırılması, spor salonları ile faaliyetlerinin arttırılması, ders saatlerinin kısaltılıp dinlenme sürelerinin uzatılması ve tatil zamanlarının değiştirilmesi, yeni okullar yapılması ve bakım onarımların tamamlanması gibi bir takım temennilerde bulundu, ayrıca kendi okullarında devam eden inşaat çalışmasının hızlandırılmasını istedi. İl Milli Eğitim Müdürü Cemal YILMAZ taleplerini dikkate alacağını ve bu konuda yardımcı olacağına işaret etti.

YILMAZ misafirleri ile hatıra fotoğrafı çektirip günün anısına hediye takdim etti.

 

23-04-201923-04-201923-04-201923-04-2019

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.