KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkoğlu ve Pazarcık İlçesinde Kitap Şenliği Düzenlendi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşler Kitap Kırtasiye’nin ortaklaşa düzenlediği kitap şenliği düzenlenen programlarla Pazarcık ve Türkoğlu’nda da başladı.
Türkoğlu ve Pazarcık İlçesinde Kitap Şenliği Düzenlendi

4-8 Mayıs tarihleri arasında açık kalacak olan Kitap şenliği Pazarcık Gençlik Merkezi ve Türkoğlu Öğretmenevi Yazlık Çay Bahçesinde kitapseverleri bir araya getiriyor.

 

Pazarcık’ta açılışı yapılan Kitap Şenliği’nin açılışına Pazarcık Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe, Belediye Başkanvekili Sayit Sönmez, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, Pazarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çilo, Pazarcık Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Nabi Aslan, Pazarcık İlçe Emniyet Müdürü Fırat Güneş, Pazarcık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Yaprak Bozdağ, Arge birimi çalışanları, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

Kitap Şenliği aynı zamanda;  11 Mayıs’ta Ekinözü Yatılı Bölge İlköğretim Okulu Konferans Salonu ve Nurhak Spor Salonu’nda, 13-16 Mayıs 2015 tarihleri arasında Afşin Belediye Düğün Salonu ve Elbistan Gençlik Merkezi’nde, 18-24 Mayıs 2015 tarihleri arasında Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi ve Onikişubat Gençlik Merkezi’nde, 26-29 Mayıs 2015 tarihleri arasında Andırın Atatürk Ortaokulu Salonu’nda ve Göksun istiklal İlkokulu Salonu’nda Kitap Şenliği yapılacak. 

 

Bu kitap şenliğinde ki temel amaç çocuklarımıza kitapları sevdirmek, kitap okuma alışkanlığını kazandırmaktır.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.