KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ulusal Ajans Erasmus+ Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Ulusal Ajans) tarafından Erasmus+ bölgesel bilgilendirme toplantısı Kayseri’de yapıldı.
Ulusal Ajans Erasmus+ Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Ulusal Ajans) tarafından Erasmus+ bölgesel bilgilendirme toplantısı Kayseri’de yapıldı.

 

Toplantıya Kayseri, Kahramanmaraş ve Nevşehir’den okullar, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve öğrenciler katıldı. Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü temsilen ARGE Proje Ekibi üyeleri Cevdet Üstün, Muttalip Nacar, Emre Arıcı ve Ali Çolak toplantıda hazır bulundu.

 

Ulusal Ajans koordinatörleri Abdullah Şahin ve Özlem Öğütoğulları, yenilenen Avrupa Birliği programları hakkında katılımcılara güncel bilgiler verdi. İyi uygulama örnekleri, proje hazırlama ve başvuru esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar, mevzuat ve bütçeleme vb konularda sunular eşliğinde katılımcılara detaylı bilgi verildi.

 

Program soru-cevap bölümü ile tamamlandı.

 

 

 

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.