KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yabancı Öğrencilerimize Yönelik ''Mehmet Akif Ersoy'un Şiirlerini Güzel Okuma

'İkinci Uluslararası Kahramanmaraş Şiir ve Edebiyat Günleri' programı kapsamında yabancı uyruklu lise öğrencilerine yönelik ''Mehmet Akif Ersoy'un Şiirlerini Güzel Okuma' yarışması gerçekleştirilecektir.
Yabancı Öğrencilerimize Yönelik ''Mehmet Akif Ersoy'un Şiirlerini Güzel Okuma

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı'nca Kahramanmaraşlı şair, yazar ve ozanların Türk edebiyatına yaptığı gözle görülür katkılar sonucu oluşan kültür ve edebiyat geleneğinin sürdürülmesini sağlamak, şehrimizin kimliğinde önemli yeri ve katkıları olan şair ve yazarlarımızın anılmasını ve geniş kitlelerce tanınmasını sağlayarak edebî eserlerine dikkat çekmek amacıyla 18-22 Ekim 2021 tarihleri arasında Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan "İkinci Uluslararası Kahramanmaraş Şiir ve Edebiyat Günleri" programı kapsamında yabancı uyruklu lise öğrencileri arası ''Mehmet Akif Ersoy'un Şiirlerini Güzel Okuma" yarışması gerçekleştirilecektir.

Yarışmalar için son başvuru tarihi 24 Eylül 2021 Cuma günüdür.

Tüm resmî/özel ilkokul, ortaokul ve liselerimize duyurulur.

Şartname için Tıklayınız.

17-08-2021

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. No1 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.