KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazar Cihan Aktaş Öğrencilerle Buluştu

Kahramanmaraş 1.Kitap ve Kültür Fuarına katılan yazar Cihan Aktaş, Sevim Şirikçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu.
Yazar Cihan Aktaş Öğrencilerle Buluştu

Söyleşiye, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Turizm Şube Müdürü Serdar Yakar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Okul Müdürü Cemal Küçük, AR-GE Bölüm Koordinatörü Harun Kadıoğlu, Okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kahramanmaraş 1.Kitap ve Kültür Fuarı kapsamında gerçekleştirilen etkinler devam ediyor. Bu kapsamda fuarda yer alan ünlü yazarlardan Cihan Aktaş, Sevim Şirikçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu.

Okulun konferans salonunda gerçekleştirilen söyleşide yazarlık mesleğini anlatan Cihan Aktaş, şairler ve yazarlar şehri Kahramanmaraş’ta böyle bir fuarın yapılmasının anlamlı olduğunu vurguladı. Söyleşinin sonunda yazar Aktaş öğrencilerden gelen soruları cevapladı.

Ünlü yazar Cihan Aktaş’a İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt bir tablo takdim ederken, Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat ve Turizm Şube Müdürü Serdar Yakar Büyükşehir Belediyesi kültür yayınlarından oluşan bir kitap seti hediye etti.

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.