KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yazarlarımız Okullarla Buluşmaya Devam Ediyor

“Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor Projesi” kapsamında yazarlarımız okullarla buluşmaya devam ediyor.
Yazarlarımız Okullarla Buluşmaya Devam Ediyor

“Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor Projesi” kapsamındagerçekleştirilen etkinliğe İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, AR-Ge Birimi Proje Koordinatörleri Fatih Kaynar, Ahmet Bağcı, Okul idaresi, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

 

Eserleriyle birçok kesimin büyük ilgisi çeken yazar Bestami Yazgan Ayşe Gümüşer İlkokulu ve Bağlarbaşı İmam Hatip Ortaokulu’nda öğrencilerle ikişer seansta güzel bir söyleşi yaptı. Öğrencilerin ve öğretmenlerin katılımıyla coşkulu bir ortamda gerçekleşen söyleşi ve şiir şöleninde yazar Yazgan’a öğrencilerden büyük bir ilgi ve alaka oldu.

 

Yazar Bestami Yazgan, Ayşe Gümüşer İlkokulu ve Bağlarbaşı İmam Hatip Ortaokulundaki söyleşilerde, özellikle okuduğu şiirlerle katılımcılara ve öğrencilere duygulu anlar yaşattı. Bazı şiirlerini Öğrencilerle birlikte seslendirdi. Şiirlerinde vermiş olduğu mesajlarla Allah Sevgisi, Peygamber Sevgisi ve anne-baba sevgisini zirveye taşıdı. 

 

Yazar Bestami Yazgan, okullarda gerçekleştirilen bu tür eğitim faaliyetlerinin organize edilmesinde öncülük ettiği için İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti. 

 

Program sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt yazar Bestami Yazgan’a hediye takdim etti. Kitap imzalama etkinlikleri ile programlar sona erdi.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.