2015-2019 Dönemi Stratejik Planı Taslağı Sunumu Yapıldı
“Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü 2015-2019 Dönemi Stratejik Planı” taslağının sunumu Onikişubat Toplantı Salonunda yapıldı.![2015-2019 Dönemi Stratejik Planı Taslağı Sunumu Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_16162923_haber1.jpg)
“Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü 2015-2019 Dönemi Stratejik Planı” taslağı Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü ve Ar-ge Birimi Koordinatörü Harun Kadıoğlu tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve Daire Birim Amirlerine bilgilendirme sunumu yapıldı.
Toplantıda stratejik plan hazırlık dönemi ile ilgili yapılan çalışmalar ve 2015-2019 dönemi Stratejik Planda olması gereken temalar ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.
Sunumu yapılan taslakla ilgili İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve Daire Birim Amirlerinin görüşleri alındı.