KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇEVRİM İÇİ BİLGİ YARIŞMASI'NDA DERECEYE GİREN YARIŞMACILAR AÇIKLANDI
Millî birlik ve beraberliğin, toplumsal dayanışmanın üst düzeye çıktığı millî bayramların coşkusunu yaşatmak amacıyla İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Çevrim İçi Bilgi Yarışması'na 1325 yarışmacı katılım sağlamış olup, ödül almaya hak kazanan yarışmacıların listesi aşağıda ilan edilmiştir.![29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ÇEVRİM İÇİ BİLGİ YARIŞMASI'NDA DERECEYE GİREN YARIŞMACILAR AÇIKLANDI](/meb_iys_dosyalar/2022_10/31150848_WhatsApp_Image_2022-10-31_at_14.35.16.jpg)