DİLİMİZİN ZENGİNLİKLİKLERİ PROJESİ OCAK AYI YARIŞMALARI SONUÇLARI
![DİLİMİZİN ZENGİNLİKLİKLERİ PROJESİ OCAK AYI YARIŞMALARI SONUÇLARI](/meb_iys_dosyalar/2024_02/10160324_whatsappimage20240209at14.18.25.jpg)
Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında düzenlenen ilkokullar ve ortaokullar arası "Dede Korkut Hikayelerinden Yola Çıkarak Yeni Hikaye Yazma Yarışması" ile liseler arası "Divanü Lugat-it-Türk Temalı Deneme Yazma Yarışması" il sonuçları açıklanmıştır. Dereceye giren öğrencilerin ödülleri haziran ayı içerisinde düzenlenmesi planlanan Dilimizin Zenginlikleri İl Şenliğinde gerçekleştirilecek ödül töreninde verilecektir. Sonuçları https://kmarasarge.meb.gov.tr/ adresinden görebilirsiniz.