KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-konferans yapılacaktır.

29-30 Nisan tarihlerinde okulundan Merkezi Sistem Sınavlarına girecek öğrencisi bulunan okul müdürlerimizin dikkatine!  Diğer okullarımız sisteme girmeyecektir. 
E-konferans yapılacaktır.

Sayın Okul Müdürüm; 

    29-30 Nisan 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Merkezi Sistem Sınavlarıyla ilgili 20 Mart 2015 Cuma günü Saat 09:30 da E-konferans düzenlenecektir. İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan toplantıya 

http://konferans.meb.gov.tr/marasmem/ adresinden Misafir girişinden yapılacaktır. Sisteme girerken Kullanıcı adınız İlçe Adı-Kurum Adı-Kurum Müdürü Adı şeklinde olacaktır. 

Örn: Onikişubat-Sergentepe Ortaokulu-Tufan YORULMAZ. Toplantıya belirtilen saatte katılımın yapılaması için gereğini rica ederim. 

      Mehmet Emin AKKURT 

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü 

Detaylı Bilgi için: 

Toplantıya her okul kendi okulundan belirtilen web sayfası üzerinden sisteme girerek katılacaktır. Bilgisayarda hoparlör bulunması gerekmektedir. İsteyen okulumuz soru sorabilecektir. Bunun için mikrofon olması ve bilgisayara kurulması gerekmektedir. Toplantıya giriş için ekteki adımları uygulayınız.

 

Toplantıya girmek için tıklayınız: http://konferans.meb.gov.tr/marasmem/ 

İyi Çalışmalar

Yakup KAMAN

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Koordinatör MEBBİS İl Yöneticisi        

Tel :   0344 223 50 17 - 131

Fax : 0344 223 54 63

 

Yenişehir Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. 46060/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.