KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Kahramanmaraş Eğitimini Geliştirme Eylem Planı (KEGEP) Doğrultusunda Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Zekeriya Kahveci ve Mustafa Yılmaz tarafından KEGEP doğrultusunda okul ziyaretleri yapıldı.
“Kahramanmaraş Eğitimini Geliştirme Eylem Planı (KEGEP) Doğrultusunda Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl  Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından (KEGEP)  doğrultusunda okul ziyaretleri gerçekleştiren Millî Eğitim Müdür  Yardımcılarından  Zekeriya Kahveci ve Mustafa Yılmaz Aksu İlkokulunu ziyaret ederek genel değerlendirme yaptı.

 

İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulamaya koyulan “Kahramanmaraş Eğitimini Geliştirme Eylem Planı (KEGEP) doğrultusunda okul ziyaretleriyle alanda okul yönetici ve öğretmenlerle görüşen İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, yapılan çalışmalar ile görülen eksiklikleri, neler yapılmalı, çözüm önerileri nelerdir? Gibi konuları bire bir fikir alışverişi yaparak iyi bir iletişimle eğitimde başarının yollarını açıyorlar.

 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Zekeriya Kahveci ve Mustafa Yılmaz farklı okul ziyaretleri sonrasında Aksu Mahallesinde bulunan Aksu İlkokulu ve Melek İpek İlkokulunu ziyaret ederek bu okullara yeni atanan Okul Müdürlerine hayırlı olsun ziyaretinden sonra okul personelleri ile de görüşerek Kahramanmaraş Eğitimini Geliştirme Eylem Planı (KEGEP) doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüler.

 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.