KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Mesleki Eğitim Merkezini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret ederek, Atölyeleri gezdi, şeref defterini imzaladı.
Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Mesleki Eğitim Merkezini Ziyaret Etti

Yapılan ziyarete, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Akkurt, Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Hayat Boyu Öğrenme Şefi Bayram Metin, MEBBİS YöneticisiYakup Kaman, Suzan ve Abdulhakim Bilgili Halk Eğitimi Müdürü Selahhatin Kılıçkıran, Müdür Yardımcısı Yusuf Biliç katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret ederek Kurum Müdür Mustafa Yeşil’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Atölyeleri gezen Akkurt, usta öğreticileri ile görüşerek atölyeler hakkında bilgiler aldı.

 

Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünün şeref defterini imzalayan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Akkurt deftere şunları yazdı, “Bu gün Kahramanmaraş Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Ziyaretimizde görmüş olduğum gayretli ve başarılı çalışmalardan dolayı arkadaşlarıma teşekkür ederim. Mesleki Eğitim Merkezi Türkiye’nin her yerinde önemli bir hizmeti yerine getirmektedir. İlimizde de merkezimizin ciddi bir kursiyer ve altyapısıyla hizmeti gayretle yerine getirmektedir. Katkı sunan herkese teşekkür ederim.” 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, çalışmalardan dolayı tüm yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.