KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Değerler Eğitimi Projesi Okullarda Uygulanmaya Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından hazırlanan ve il genelindeki okul/kurumlarımızda uygulanan Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi’ nin şubat ayı değeri;  Vatan Sevgisi’ yapılan çalışmalarla okullarda işleniyor. 
Değerler Eğitimi Projesi Okullarda Uygulanmaya Devam Ediyor

Serhan Çalık Ortaokulu, şubat ayının değeri olan “Vatan Sevgisi’ ni, öğrencilere kazandırmak için öğretmen ve öğrencilerin katkılarıyla program düzenledi. Ayın değeri “Vatan Sevgisi” şiir dinletisi, tiyatro, film ve Kahramanmaraş’ın Kurtuluşundaki değerli şahsiyetlerin tanıtımı çalışmalarıyla verilmeye çalışıldı. Özellikle Tiyatro ve Kahramanmaraş’ın kurtuluşunda rol alan değerli şahsiyetlerin tanıtımında duygulu anlar yaşandı.

 

Okul Müdürü Halil İbrahim Kara, değerler eğitimi kapsamında öğretmenlerin ve öğrencilerin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi vererek emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Programa AR-GE Birimi ekibinden Ahmet Bağcı, Önder Çelik, Fatih Kaynar, Emre Arıcı ve Mustafa Şerbetçi katıldı. Proje kapsamında yapılan çalışmaları yerinde görerek Serhan Çalık Ortaokulu Proje Yürütme Kuruluna başarılar dilediler.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.