KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi

Valimiz Sayın Mustafa Hakan Güvençer, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında başarılı olarak dereceye giren öğrencilere ödül verdi.
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi

Valilik makamında gerçekleşen ödül töreninde Sayın Mustafa Hakan Güvençer, 2014-2015 eğitim-öğretim yılı 1. dönemi Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında dereceye giren 49 öğrenciden 20 öğrenciyi makamında kabul ederek, öğrencilerin başarısı ile gurur duyduklarını söyledi.

 

Tüm başarılı öğrencileri, makamdaki 20 öğrenci şahsında kutladı. Öğrencilere, sınavda gösterdikleri başarıdan dolayı diğer arkadaşlarını küçümsememeleri gerektiği yönünde tavsiyelerde bulunan Vali Güvençer, “İlimizdeki eğitim alanındaki çalışmalar başarıya yansıyor. Buradan öğretmenlerimize ve velilerinize teşekkür ediyorum. Sizler bizim çocuklarımız olduğunuz için sizleri seviyoruz, sizlere güveniyoruz ve sizlerle gurur duyuyoruz. Tüm arkadaşlarınıza şahsınızda selam gönderiyorum. Bu başarınız küçümsenecek bir başarı değildir. Sizleri başarınızdan dolayı tebrik ediyorum” dedi. 

 

Vali Mustafa Hakan Güvençer, öğrencilerle tek tek sohbet etti ve başarılarından dolayı öğrencilere birer hediye takdim etti. Aynı zamanda Nurhak’tan gelen öğrenciler Vali Güvençer’e el işi küçük kilim hediye etti.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.