KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt çalışma arkadaşlarıyla birlikte yeni binasına taşınan Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Kahramanmaraş’ın büyükşehir olmasıyla birlikte oluşan merkez ilçelerinden Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bugüne kadar İl Millî Eğitim Müdürlüğü ana binasında hizmet vermeye devam ediyordu. Geçtiğimiz hafta Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kahramanmaraş Halk Eğitimi Merkezi binasına, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ise Mükrime Hatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi bünyesinde bulunan uygulama anaokuluna taşınarak hizmetlerini burada vermeye başladılar.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Müdür Yardımcıları, Ahmet Akküncü, Mustafa Yılmaz, Zekeriya Kahveci, Şube Müdürleri, Ali Tiyek, Ali Karaköse, Mustafa Bardak, Ramazan Balkis, Duran Doğan, Mecit Topal ve Mehmet Çelik’le birlikte Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü H.İbrahim Çolakkadı’yı makamında ziyaret ederek yeni hizmet binasında eğitim-öğretim adına hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirme temennisinde bulundu.

 

Ziyarette, Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri Yılmaz Bozdere, Yahya Dertli, Yunus Haskılıç ve Mehmet İspir hazır bulundular. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, daha sonra kurum servislerinde çalışan personelleri de ziyaret ederek onlarla sohbet etti ve başarı dileğinde bulundu.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.