KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’ tan Taziye Ziyareti

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Pazarcık İlçesi Kartalkaya Barajında boğulan K.A’ nın ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’ tan Taziye Ziyareti

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Millî Eğitim Şube Müdürü Ali Tiyek, Pazarcık İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çilo ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte 7 Mart 2015 Cumartesi günü Pazarcık İlçesi Kartalkaya Barajında boğulan gencin ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi.

 

Boğulan gençle ilgili olarak, “ Kıbrıs’ta üniversitede okuyan K.A’nın ailesini ziyaret etmek amacıyla Pazarcık ilçesine geldiği, arkadaşlarıyla gezmek için Kartalkaya Baraj Gölü’ne gittiği, bir süre kıyıda yürüdükten sonra suyun içinde gördüğü balık oltasını almak için suya girdiği ve birkaç dakika sonra gözden kaybolduğu belirtildi. Daha sonra K. A.’nın cesedine, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Su Altı Arama Kurtarma Ekipleri tarafından kıyıdan 15 metre uzaklıkta ve 5 metre derinlikte ulaşılarak karaya çıkarıldığı, olay yerinde hazır bekleyen sağlık ekiplerinin yoğun çabasının ise bir sonuç vermediği” ifade edilmişti.

 

Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, boğulan genç K.A.’nın babası ve yakınlarına baş sağlı dileğinde bulunarak dua ve fatiha okuyup çalışma arkadaşlarıyla birlikte taziye çadırından ayrıldı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.