KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayşe Gümüşer İlkokulu Halk Oyunları Ekibi İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt´u Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Halk Oyunları yarışmasında Kulüpler Arası Minikler ve Okullar Arası Minikler kategorisinde İl Birincisi olan Ayşe Gümüşer İlkokulu 4-D sınıfı öğrencilerini makamında kabul etti.
Ayşe Gümüşer İlkokulu Halk Oyunları Ekibi İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt´u  Ziyaret Etti

İki birincilik başarısı yakalayan Ayşe Gümüşer İlkokulu’nun halk oyunları ekibi kazandıkları iki kupa ile İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’u makamında ziyaret ederek bu başarı ve mutluluklarını birlikte paylaştılar.

 

Ayşe Gümüşer İlkokulu Müdürü Şeref Gülaçtı, Müdür Yardımcısı Ayşegül Şahiner, Sınıf Öğretmeni Süleyman Çavdar ve öğrencileri kutlayan Akkurt, Sportif, kültürel ve her türlü sosyal etkinliklerin önemini vurguladı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, “Çok başarılı olmak istiyorsanız bol bol kitap okumalısınız. Başarının sırrı okumaktan geçer, toplumda iyi bir yer edinebilmek istiyorsanız ders kitaplarınızın dışında da farklı kitaplar da okumalısınız” dedi ve onlara kitap hediye etti.

 

Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt öğrencilerin bu başarıyı yakalamasında emeği geçen okul yöneticilerine, sınıf öğretmenine ve öğrenci velilerine teşekkür ederek, başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.