KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayın Değeri “Vefa” Okullarda Uygulanıyor

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından hazırlanan ve il genelindeki okul/kurumlarımızda uygulanan Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi’ nin Mart ayı değeri;  “Vefa” ile ilgili ARGE ekibi ziyaretlere devam ediyor. 
Ayın Değeri “Vefa” Okullarda Uygulanıyor

Proje kapsamında Önsen Ortaokulu ziyaret edilerek çalışmalar yerinde görüldü. Önsen Ortaokulu Müdürü Yakup Kaya, mart ayının değeri olan “Vefa” yı öğrencilere kazandırmak için öğretmen ve öğrencileriyle yapmış oldukları çalışmalar hakkında okulu ziyaret eden proje koordinatörlerine bilgi verdi. Ayın değeri olan “Vefa”, Önsen Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin yapmış oldukları Seyit Onbaşı resmi ile anlatılmaya ve yaşatılmaya çalışıldığı fazlasıyla görüldü.

 

Proje kapsamında, Ayşe Gümüşer İlkokulu Mart ayının değeri olan “Vefa”  konusunu öğrencilere kazandırmak için idareci, öğretmenler ve ARGE ekibiyle Huzurevini ziyaret ettiler. Ziyarette duygusal anlar yaşandı. 

 

Öğrenciler huzurevinde kalan büyüklerine karanfil dağıttı, bu ziyaretle öğrencilere “Vefa” duygusunun ne kadar önemli olduğu kavratılmaya çalışıldı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.