KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sergentepe Ortaokulunda Salon Açılışı

Sergentepe Ortaokulunda Hayırseverlerin katkılalarıyla donatılan okul kütüphanesi ve Toplantı Salonu açılışı  İl Milli  Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt tarafından gerçekleştirildi.
Sergentepe Ortaokulunda Salon Açılışı

Açılışa, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü , Onikişubat İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü  Süleyman Dal ve okul yöneticileri ,Öğretmenler ve hayırsever vatandaşlar katıldı.

 

2013 yılında eğitim öğretime açılan Sergentepe Ortaokulu’na hayırseverler tarafından yaptırılan 100 kişilik toplantı salonu ve kütüphane açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Toplantı Salonu ve Kütüphane’nin önemine vurgu yaparak, hayırseverleri kutladı, öğrenci ve öğretmenlerin güzel çalışmalara vesile olmasını temenni ederek, hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

 

Emeği geçen hayırseverlere canı gönülden teşekkürlerini sunan İl milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt açılışı gerçekleştirdi.

 

İl genelinde yapılan Halk Oyunları, Bocce ve Güreş müsabakalarında dereceye giren öğrencilere belgeleri verildi. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, okuldaki gelişmeleri yakından takip ettiğini, Okul Müdürü Tufan Yorulmaz’ın okulda güzel bir sinerji oluşturulduğunu, bununla birlikte bir çok başarılı çalışmaların yapılacağını ifade etti.

 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.