KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Elbistan Protokolü İle Şehit Er Cuma Potuk Yatılı Bölge Ortaokulunu Ziyaret Etti

Elbistan Şehit Er Cuma Potuk Yatılı Bölge Ortaokulunu Ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Elbistan protokolü ile yemekhanede öğrencilerle birlikte yemek yedi ve öğrencilerin sorunlarını dinledi.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Elbistan Protokolü İle Şehit Er Cuma Potuk Yatılı Bölge Ortaokulunu Ziyaret Etti

Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Binbaşı Şahin Kocaköse, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşat Bayazıt, Sağlık Müdürü Dr. M. Murat Küçük, İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Ayhan Özcan ile milli eğitim görevlileri Karaelbistan’da bulunan Şehit Er Cuma Potuk Yatılı Bölge Ortaokul (YBO)’da öğrencileriyle birlikte Tabldotta yemek yediler.

 

Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun ve protokol üyeleri YBO yemekhanesinde sıraya girip yemek alırken öğrencilerin bulunduğu masalara dağıldılar. Burada öğrencilerle bir süre sohbet eden Kaymakam Tuncay Akkoyun ve İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, yemeklerle ilgili bir sorunları olup olmadığını sordular.

 

YBO Müdürü Ömer Faruk Dikici, okulla ilgili bilgiler verirken, öğrencilerin tüm sorunlarında ve mutluluklarında yanlarında olmaya çalıştıklarını belirtti. Daha sonra heyet halinde öğrencilerin kaldıkları yurt ve kullandıkları alanlar incelendi.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.