KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi” Kapsamında Çalışmalar Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yürütmüş olduğu “Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi” kapsamında okulların Mart ayının değeri olan “Vefa” yı uygulama çalışmaları devam etmekte.
“Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi” Kapsamında Çalışmalar Devam Ediyor

Mart ayının değeri olan “Vefa” yı uygulama çalışmaları kapsamında, Sümer İlkokulu Müdür Yardımcısı Nuri NARLI, mart ayının değeri olan “Vefa’’ yı, öğrencilere kazandırmak için öğretmen ve öğrencileriyle yapmış oldukları çalışmalar hakkında okulu ziyaret eden proje koordinatörlerine bilgi verdi. Okul olarak Huzurevi’ ni ziyaret ettiklerini ve ziyarette duygusal anların yaşandığını söyledi. Öğrenciler huzurevinde kalan büyüklerine şeker ve lokum ikramında bulundu.

 

Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu mart ayının değeri olan “Vefa’ yı, öğrencilere kazandırmak için idareci ve öğretmenleriyle Huzurevi’ ni ziyaret etti. Ziyarette duygusal anlar yaşandı, öğrenciler huzurevinde kalan büyüklerine karanfil dağıttı.

 

Proje kapsamında çalışmalarını sürdüren Sümer İlkokulu ve Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu yöneticileri ve proje ekipleri AR-GE Birimi ekibinden Ahmet Bağcı, Fatih Kaynar, Emre Arıcı’ ya ziyaretler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.