KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Öğrenme Şenliği” Ödül Töreni

 
“Öğrenme Şenliği” Ödül Töreni

04-06 Kasım 2014 tarihlerinde Kahramanmaraş’ta gerçekleşen ” Öğrenme Şenliği’nde başarılı çalışmalar sergileyen eğitim yönetici ve kurumlara Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdür Vekili Şaban Cengiz imzası ile başarı belgeleri gönderildi.

04- Kasım 2014 tarihlerinde saat: 10.00’da kalabalık bir topluluğun katılımı ile Osman Sayın Kapalı Spor Salonunda açılışı yapılarak başlayan ve 3 gün devam eden ” öğrenme şenliği ”ne ilgi büyük olmuş, Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvenç’er tüm standları gezerek şenliğin önemine değinmiş, memnuniyetini dile getirmişti. 

Onikişubat Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda düzenlenen ödül töreni Kahramanmaraş’ta MEB temsilcisi Rezzan Erevikli’nin de katılımı ile yapıldı. İlk belge Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’a verildi. Akkurt’un belgesini MEB temsilcisi Rezzan Erevikli verdi. Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt burada yaptığı kısa konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

“Öğrenme Şenliği’nde ki başarıyı siz çalışma arkadaşlarımızın özverili çalışmalarıyla yakaladık. Biz sadece sekretarya görevini yerine getirdik. Sonucu ilimiz adına güzel oldu, katkıda bulunan kurum ve personellerine teşekkür ediyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin belgelerini ve kurum adına plaketleri İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt verdi. Halk Eğitimi Müdürlerini belgelerini, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Ali Tiyek, okul müdürlerinin plaketlerini İl Millî Eğitim Müdürlüğü Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, bazı okul müdürleri, Milli Eğitim personellerinin de belgelerini Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü tarafından verildi.

Ödül töreni sonunda konuşan MEB temsilcisi Rezzan Erevikli Kahramanmaraş’ta yakalanan bu başarı ve bu mutlu tablo bizleri onurlandırmıştır. Emeği geçen herkesi kutlar başarılarınızın artarak devam etmesini dilerim” dedi. Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt günün anısına, Erevikli’ye yöresel bir hediye takdim etti.

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.