KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı, İnşaat ve Emlak dairesi Başkanlığının bakanlık olurları doğrultusunda Kahramanmaraş’ta İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı İnceleme ve Değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Daire Başkanı Özcan Duman´ın Başkanlık yaptığı Yatırım İzleme ve koordinasyon toplantısına,  Ankara’dan gelen Şube Müdürü Faruk Esatoğlu, Mimar Ahmet Tarık Çakır, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya Kahveci, Şube Müdürü Önder Erdem Gökşen, Şef Ahmet Alak, Kahramanmaraş’ ilinin de bulunduğu 1. Grupta bulunan Mersin, Nevşehir, Niğde, Hatay, Kilis, Gaziantep, Adıyaman, Malatya, Osmaniye, Adana, Kayseri İllerinin İl Milli Eğitim Müdürleri, Müdür Yardımcıları yatırımlardan sorumlu İnşaat ve Emlak Şube Müdürleri ve ilgili personelleri katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığının 2014 yılının değerlendirilmesinin yapıldığı, 2015 yılı ve sonrasının yatırım hedeflerinin belirlenmesi çalışmalarının yapıldığı toplantıda 9.00 – 10.30 saatleri arasında genel değerlendirme, 10.30’dan sonrada illerle birebir görüşmeler yapıldı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.