KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahramanmaraş Spor Lisesi Güreş Takımı Türkiye Şampiyon Oldu

25-28 Nisan 2015 tarihleri arasında 25 İlin katılımıyla Rize’de yapılan 15-16 Yaş Grubu Okullar Arası Güreş Müsabakaları Türkiye Şampiyonasına, İlimizi temsilen katılan Kahramanmaraş Spor Lisesi Güreş Takımı Türkiye Şampiyonu olmuştur.
Kahramanmaraş Spor Lisesi Güreş Takımı Türkiye Şampiyon Oldu

Şampiyon takım, Beden Eğitimi Öğretmenleri Nadir Fıstık ve Okul Müdürü İsmail Gencoğlan ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’u makamında ziyaret ederek, 1.lik kupalarını Akkurt’a getirdiler.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt; Şampiyon Takımın öğrencilerini, Beden Eğitimi Öğretmenini ve Okul Müdürünü tek tek tebrik ederek, “İlimizi en iyi şekilde temsil eden ve Şampiyon olarak bizleri gururlandıran öğrencilerimiz kazandıkları bu şampiyonlukla diğer öğrencilerin spora ve okul sporlarına teşviki açısından çok önemli olduğunu belirterek, şampiyon takımı bir kez daha tebrik ediyor ve başarılanının devamını diliyorum” dedi.

 

Ziyaret sonunda Türkiye Şampiyonu Güreş Takımı sporcuları, Şampiyonluk kupasıyla birlikte İl Millî Eğitim Müdür Mehmet Emin Akkurt’la hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.