KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ziya Gökalp İlkokulu Anasınıfı Sergisi Açıldı

Ziya Gökalp İlkokulu Anasınıfı öğrencilerinin yıl boyunca yapmış oldukları eserler okulda sergilendi. Serginin açılışını İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve Dulkadiroğlu ilçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Çolakkadı yaptı. 
Ziya Gökalp İlkokulu Anasınıfı Sergisi Açıldı

Ziya Gökalp İlkokulu Anasınıfı öğrencilerinin yıl boyunca yapmış oldukları eserler okulda sergilendi ve sergi büyük beğeni aldı.

 

Serginin açılışında konuşan Okul Müdürü Mustafa Baydemir sergi ile ilgili katılımcıları bilgilendirdi, serginin hazırlanmasında katkıları olan öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt; Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor Projesi hakkında bilgi vererek konuşmasına başlayan Akkurt okul öncesi eğitimin önemine ve ilimizde okullaşma oranını yükseltilmesi gerektiğine dikkat çekti. 

 

Sözlerini şu ifadelerle tamamladı. “ Açacağımız bu sergide küçük öğrencilerimin yaptığı bu faaliyetler; yaparak, yaşayarak öğrenmenin bir adımıdır ve başarıya giden yolun başlangıcıdır. Çok güzel çalışmalar olduğuna inanıyorum. Emeği geçen öğretmenleri ve sevgili öğrencilerimi kutluyorum” dedi.

 

Sergiye, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Dulkadiroğlu ilçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Çolakkadı, Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Sıddık Şirikçi, Zekeriya Kahveci, Mustafa Yılmaz, Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri; Mehmet İspir, Yahya Dertli, Yunus Haskılıç, Yılmaz Bozdere, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

 

 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.