KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kahramanmaraş Ticaret Meslek Lisesi (Altınşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) mezunları “2. Geleneksel Pilav Günü Etkinliği” nde buluştu.

Şimdiki adı Altınşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olan Ticaret Meslek Lisesi binasında bir araya gelen mezunlar ikinci geleneksel pilav günü etkinliğinde hasret giderdiler.
Kahramanmaraş Ticaret Meslek Lisesi (Altınşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) mezunları “2. Geleneksel Pilav Günü Etkinliği” nde buluştu.

 

İkincisi düzenlenen Ticaret Meslek Lisesi mezunları Geleneksel Pilav Günü Etkinliği; Altınşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından sunulan Halk Oyunları gösterisiyle başladı.

 

Okul müdürü Fahrettin Kerim Üstündağ tüm mezunlara hoş geldiniz diyerek, “Bu etkinliği mezunlarımızı bir araya getirerek bir nebze olsun okul yıllarına götürmek, aynı dönemde okuyan arkadaşların özlem gidermesini ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla gerçekleştirdik, davete gelen ve gelemeyen tüm mezunlarımıza teşekkür ederek, gelecek yılda yine mezunlar programında buluşma temennisinde bulunarak, emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ederim.” dedi

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Okul Müdürü Fahrettin Kerim Üstündağ’a mezunlar derneği adına, günün anısına plaket verdi. Ayrıca Programa katılan mezunlara da mezunlar derneği adına plaketler takdim edildi.

 

Mezunlar derneği ile Ticaret Meslek Lisesinin (Altınşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) ortaklaşa düzenlediği etkinlikte İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Onikişubat İlçesi Belediye Başkanı Hanifi Mahçiçek, Dulkadiroğlu İlçesi Belediye Başkanı Necati Okay, Dulkadiroğlu İlçe Millî Eğitim Müdürü Halil İbrahim Çolakkadı, Millî Eğitim Maarif Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, Mali Müşavirler Odası Başkanı Arif Şen katılmıştır.

 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.