KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Anadolu Lisesinde Tablet Bilgisayar Dağıtımı Yapıldı

Fatih Projesi kapsamında Atatürk Anadolu Lisesi 9.Sınıf öğretmen ve öğrencilerine Tablet Bilgisayarları, okul binasında yapılan törenle dağıtıldı. 
Atatürk Anadolu Lisesinde Tablet Bilgisayar Dağıtımı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt konuşmasında, “Dağıtılan bu Tabletler, Eğitim-Öğretime vermiş olduklarıkatkıylaöğrencilerimiz tüm derslerini okullarında uygulayarak geleceğe daha hazır bir şekilde yetişmelerini sağlayacaktır. Tabletlerin tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum.Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Fatih Projesi kapsamında Atatürk Anadolu Lisesinde yapılan törende; 43 öğretmen, 204 öğrenciye Tablet Bilgisayar dağıtıldı.

 

Törene; İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikci, Fatih Projesi İl Koordinatörü Bülent Eshabil Bilir, Okul idarecileri ve öğrenciler katıldı.

 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.