KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Göksun’da Kitap Şenliği Açıldı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nün “Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor Projesi” kapsamında, Büyük Şehir Belediye Başkanlığı ve İşler Kırtasiye’nin katkılarıyla Kahramanmaraş Göksun İlçesi İstiklal İlk ve  Ortaokulu Müdürlüğü salonunda “Kitap Kumbaram” Şenliği gerçekleştirildi.
Göksun’da Kitap Şenliği Açıldı

Kitap Şenliği açılışında konuşan Göksun Kaymakamı Ahmet Hamza Pehlivan, kitap okumanın önemine değinerek, Göksun ilçesinde böyle bir kitap fuarı şenliğinin gerekleştirilmiş olmasının büyük bir şans olduğunu belirtti ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Kitap Fuarı Şenli’nin kurdelasını İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet Akküncü, Göksun İlçe Kaymakamı Ahmet Hamza Pehlivan,Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ali Arı ve Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın birlikte kestiler.

 

 Kitap Fuarı Şenliği’ne İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet Akküncü, Ahmet Sarıtürk, Ertan Göl, Göksun İlçe Kaymakamı Ahmet Hamza Pehlivan, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ali Arı, İlçe Milli Eğitim Müdürü  Halil Demirtaş,  İl Millî Eğitim Müdürlüğü ARGE Koordinatörü Harun Kadıoğlu, İstiklal İlk ve Ortaokulu Müdürü Zeki Göllüce, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri , okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.