KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tekir Ortaokulu´nun DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Uygulama Başarısı

DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi Uygulamaları kapsamında 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında, İlimiz genelinde, sistemi en verimli ve aktif kullanan okul Onikişubat Tekir Ortaokulu oldu.
Tekir Ortaokulu´nun DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Uygulama Başarısı

DynEd İngilizce Dil Eğitimi Sistemi Uygulamaları kapsamında, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında, İlimiz genelinde sisteme kayıtlı 973 okul arasından, Onikişubat İlçesi Tekir Ortaokulu, sistemin verimli kullanılmasına yönelik ağırlıklı çalışma notu (WSS - weighted study score) sonuçlarına göre 228 öğrencisi ile programı en verimli ve aktif kullanan okul olma başarısını gösterdi.

 

İngilizce dersine, öğrencilerin ilgisini arttırmaya ve öğretmenlerin İngilizce dersini daha etkili ve verimli işlemelerini sağlamaya yönelik hazırlanan bu programda, başarılı olan öğrencilere ödül olarak; çalışma notu +10,+11 olan 3 öğrenciye Tablet Bilgisayar, çalışma notu +12 olan 3 öğrenciye Bisiklet, çalışma notu +6,+7,+8,+9 olan 40 öğrenciye ise saat verildi.

 

Ödül töreninde konuşan, Okul Müdürü Harun Ziyan elde edilen başarının tesadüf olmadığını, DynEd çalışmaları ile beraber bütün alanlarda tüm öğretmen ve idarecileriyle birlikte ekip ruhu içinde çalıştıklarını dile getirdi.

 

Ödül Törenine;  Onikişubat İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Süleyman Dal, DynEd İl Koordinatörü Gürhan Temel, Okul Müdürü Harun Ziyan, Okul Müdür Yardımcısı Önder Kılıç, İngilizce öğretmenleri Tuğba Tunç, Ayçin Erez, Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Yunus Ardıç ve öğrenciler katıldı.

 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.