KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt’un Ramazan Bayramı Mesajı;

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı;
İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt’un Ramazan Bayramı Mesajı;

Bayramlar, insanlar arasında karşılıklı dostluk ve kardeşlik duygularının güçlendiği, toplumsal birliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı, kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup gönüllerin birbirine yakınlaştığı, sevgi ve saygının yoğun olarak yaşandığı özel ve önemli günlerdir.

 

Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın güçlenmesine, dargınların giderilmesine; sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasında özel bir yere sahip müstesna günlerimizden Ramazan Ayını geride bırakarak Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Ramazan Bayramının tüm çalışanlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize, ülkemize, milletimize, İslam âlemi ve tüm dünyaya sevgi, barış ve huzur getirmesini diler; 

 

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım. 

   

 

                                                                Mehmet Emin AKKURT

                                                                 İl Millî Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.