KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt; Ramazan Bayramı dolayısıyla M.Sait Kırmacı toplantı salonunda düzenlenen bayramlaşma töreninde, müdürlüğümüz çalışanlarıyla bayramlaştı.
Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Akkurt, konuşmalarında; “Öncelikli olarak çalışma arkadaşlarıma Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğüne katkılarından dolayı teşekkür ederim. Sizlerle çalışmaktan mutlu olduğumu ifade ediyorum. Tüm çalışma arkadaşlarımın Bayramını en içten duygularla tebrik ediyor, ailenizle huzur içerisinde nice bayramlar geçirmenizi temenni ediyor, tatile çıkacak arkadaşlara sağlıklı bir tatil diliyorum. Bayramlar birliğin, dirliğin, sevincin, kardeşliğin ve paylaşmanın güzel bir örneğidir. Bizlerde bu sevincimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. 

 

Bayramlaşma törenine katılan tüm katılımcılarla tek tek tokalaşılarak bayramlaşma gerçekleştirildi.

 

Bayramlaşma Törenine; İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Maarif Müfettişleri Başkanı, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Şefler ve müdürlüğümüz çalışanları katıldı. 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.