KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Eğitim Politikaları Daire Başkanı İlimizi Ziyaret Etti

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan Erkul İlimiz Merkez İlçeleri İmam-Hatip Ortaokulları İle İmam-Hatip Liseleri ve Anadolu İmam-Hatip Liselerini Ziyaret etti.
Din Öğretimi Eğitim Politikaları Daire Başkanı İlimizi Ziyaret Etti

İlimiz genelinde bulunan İmam-Hatip Ortaokulları ile İmam-Hatip Liseleri ve Anadolu İmam-Hatip Liseleri Müdürlerinin, Anadolu Kız İmam-Hatip Lisesinde yapılan değerlendirme toplantısına katılan Daire Başkanı İhsan Erkul Okul müdürleri ile karşılıklı görüş alış verişinde bulunarak, İmam-Hatip Okullarının sorunları ve ihtiyaçları hakkında genel değerlendirmelerde bulundu.

 

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı İhsan Erkul; toplantı sonrası İl Millî Eğitim Müdür Vekili Ahmet Akküncü ile birlikte İmam-Hatip Okullarını yerinde ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 

Okul ziyaretlerinde bulunan Daire Başkanı Erkul’a; İl Millî Eğitim Şube Müdürü Ali Tiyek, Kahramanmaraş İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (KAMİMDER) Başkanı Yunus Doğru, İmam-Hatip Mezunları Platformu Başkanı Mehmet Akpınar ve Merkez İlçeler İmam-Hatip Ortaokulları İle İmam-Hatip Lisesi ve Anadolu İmam-Hatip Lisesi müdürleri de eşlik etti.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.