KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’ un Kurban Bayramı Mesajı;

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’ un Kurban Bayramı Mesajı;
İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’ un Kurban Bayramı Mesajı;

Bayramlar, insanlar arasında karşılıklı dostluk ve kardeşlik duygularının güçlendiği, toplumsal birliğimizi sağlayan değerlerin hatırlandığı, kırgınlık ve küskünlüklerin unutulup gönüllerin birbirine yakınlaştığı, sevgi ve saygının yoğun olarak yaşandığı özel ve önemli günlerdir.

 

Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın güçlenmesine, dargınlıkların giderilmesine; sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasında özel bir yere sahip müstesna günlerimizden biri olan Kurban Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Kurban Bayramının tüm Eğitim Çalışanlarına, Öğrencilerimize, Velilerimize, Ülkemize, Milletimize ve İslam Âlemine sevgi, barış ve huzur getirmesini dilerim.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım. 

 

                                                                                                                          Mehmet Emin AKKURT

                                                                                                                          İl Millî Eğitim Müdürü

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.