KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kurs Toplantısı Yapıldı.

Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme Yönergesi Kapsamında “Destekleme ve Yetiştirme Kursları Toplantısı" İl Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Yapıldı.
Destekleme ve Yetiştirme Kurs Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Destekleme ve Yetiştirme kursları ile ilgili. “Değerli arkadaşlar, İlçelerimizde Ortaokul, Lise ve Halk Eğitimi Merkezilerinde Destekleme ve Yetiştirme Kursları açılmaktadır. Bu kurslarda başarılı olmak için hepimiz üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmak durumundayız. Bakanlığımız kurslarla ilgili çok güzel bir Modül oluşturdu. Bu Modülü ayrıntılı inceleyip, Bakanlığımızın sunduğu kazanımlara yönelik konu tarama testlerini ve aylık deneme sınavlarını uygulayarak, çıkan sonuçları analiz ederek, öğrencileri birebir takip ederek, iş birliği halinde kurslarımızı yürütmeliyiz.” dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi’de, “Destekleme ve Yetiştirme Kurs Yönergesinde belirtilen esaslar doğrultusunda iş ve işlemlerin yürütülmesi gerektiğini belirterek, tereddüt edilen hususlar olduğunda karşılıklı mütalaada bulunmalıyız.” dedi.

 

İlçelerden gelen kurslardan sorumlu şube müdürleri ile konuyla ilgili bilgi paylaşımında bulunularak toplantı sona erdi.

 

Toplantıya; İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Sıddık Şirikçi, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Ramazan Paksoy ve İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.