KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Saçaklızade Vakfından Kürtül İlk-Ortaokuluna Kırtasiye Yardımı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi (KADEP) Kapsamında, Saçaklızade Kültür Eğitimi ve Yardımlaşma Vakfı Tarafından Onikişubat Kürtül İlk-Ortaokulunda İhtiyaç Sahibi 100 (yüz) Öğrenciye Çanta ve Kırtasiye Malzemeleri Dağıtıldı.
Saçaklızade Vakfından Kürtül İlk-Ortaokuluna Kırtasiye Yardımı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ARGE Birini Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi (KADEP) yardımlaşma değeri kapsamında, Saçaklızade Kültür Eğitimi ve Yardımlaşma Vakfı kadın kolları koordinesinde, Onikişubat Kürtül İlk-Ortaokulunda, ihtiyaç sahibi 100 (yüz) öğrenciye çanta, defter, kalem, silgi, sulu boya v.b. kırtasiye malzemeleri dağıtıldı.

 

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, “Öğrencilerin temel ihtiyaçlarından biri olan kırtasiye malzemelerini İhtiyaç sahibi öğrencilere dağıtan Saçaklızade Kültür Eğitimi ve Yardımlaşma Vakfı yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

 

Saçaklızade Kültür Eğitimi ve Yardımlaşma Vakfı kadın kolları koordinatörü Günnur Demir ise, “Senebaşında öğrencileriminiz ihtiyacı olan kırtasiye malzemelerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdığımızdan dolayı vakfımız adına büyük mutluluk duyuyorum ve her zaman ihtiyaç sahiplerine yardımlar yapmaya devam edeceğiz, emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi.

 

Kürtül İlk-Ortaokulunda yapılan kırtasiye dağıtımına; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Onikişubat İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Süleyman Dal, Saçaklızade Kültür Eğitimi ve Yardımlaşma Vakfı Kadın Kolları Koordinatörü Günnur Demir, Kürtül İlk-Ortaokulu Müdürü Tuncay Kılınç, Müdür Yardımcısı Ümit Göher, İl Millî Eğitim Müdürlüğü KADEP Koordinatörü Ahmet Bağcı ve okulda görevli öğretmenler katıldı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.