KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürleri Eğitim-Öğretimi Değerlendirme Toplantısı 14.11.2015 tarihinde; Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman, Gaziantep, Hatay, Kilis, Osmaniye ve Şanlıurfa İl Millî Eğitim Müdürlerinin katılımıyla İlimiz Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı.
İl Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı Yapıldı

Eğitim-Öğretimi Değerlendirme Toplantısı; Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt koordinatörlüğünde komşu illerin İl Millî Eğitim Müdürlerinin katılımları ile Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde saat 09.30’da kahvaltı programı ile başladı.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Eğitim-Öğretimi Değerlendirme Toplantısı açılış konuşmasında; Böyle bir toplantıya ev sahipliği yapmanın onurunu yaşadığını belirterek, toplantının faydalı ve verimli geçmesi temennisinde bulunarak, bölgemizde ikincisi açılacak olan Kitap ve Kültür Fuarına davet ederek, isimlerine yazılmış davetiyeleri İl Müdürlerine takdim etti ve İlimize hoş geldiniz dedi.

 

Toplantıda, İl Millî Eğitim Müdürleri öncelikli olarak, Suriyeli öğrencilerin Eğitim-Öğretimlerinin genel durumları, okullarımızda düzenlenen destekleme ve yetiştirme kurslarının durumları ve Eğitim-Öğretimde karşılaşılan konular karşılıklı mütalaa edilerek bilgi alış verişinde bulunuldu.

 

Toplantı sonrası diğer illerden gelen misafirlere şehir gezisi yaptırıldı.

 

Toplantıya; Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Adana İl Millî Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Adıyaman İl Millî Eğitim Müdürü Seyfi Özkan, Gaziantep İl Millî Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, Hatay İl Millî Eğitim Müdürü Kemal Karahan, Kilis İl Millî Eğitim Müdürü Abdurrahman Sevgili, Osmaniye İl Millî Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Şanlıurfa İl Millî Eğitim Müdürü Metin İlci, Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Maarif  Müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet Akküncü, Ahmet Sarıtürk, Zekeriya Kahveci, Duran Doğan, Sıddık Şirikçi, Mustafa Yılmaz ve Kilis İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Küçükoğlu katıldı.

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.