KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğü İle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

İlimiz Eğitiminin Geliştirilmesi İçin Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimince Hayata Geçirilen Başarıyı Okulla Yakala Projesi (BOYAP) ve Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi (KADEP) İş Birliği Protokolü 2. Kitap ve Kültür Fuarı Alanında Düzenlenen Törende İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş’ın Katılımlarıyla İmzalandı.
İl Millî Eğitim Müdürlüğü İle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

İmza töreninde konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt “İlimizin akademik başarısına katkı sunmak, kültürel, maddi ve manevi değerlerimizin yaşatılması, öğrencilerimizce bilinirliğinin artırılması amacıyla geçen yıl başlattığımız iki projemizi bu yıl da devam ettiriyoruz. Bu noktada geçen yıldan bu yana eğitime desteğinden dolayı Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum” dedi. Büyükşehir Belediyesi adına konuşan Genel Sekreter İbrahim Ulaş “İlimizde eğitim gören öğrencilerimizin daha iyi yetişmesi, değerlerimizi daha iyi öğrenmesi için Millî Eğitim Müdürlüğümüze katkı sunmaya devam edeceğiz.” dedi. 

 

İmza töreninden sonra; 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında yapılan ortak çalışmalardan dolayı, İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından, Büyükşehir Belediyesi ilgili birimlerine Teşekkür Plaketleri takdim edildi.

 

İmza törenine, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ziver Çetinkaya, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Şube Müdürü Mustafa Semerci ve UKEMO Şube Müdürü Ümit Çatulay ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi proje koordinatörleri Harun Kadıoğlu, Ahmet Bağcı, Ramazan Şişman, Emre Arıcı ve öğrenciler katıldı.

 

30-11-201530-11-201530-11-201530-11-201530-11-201530-11-201530-11-201530-11-2015

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.