KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Güvençer’in Engelli Öğrencileri Ziyareti

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’la birlikte Dulkadiroğlu İlçesi ve Onikişubat İlçesinde bulunan bazı engelliler okulunu ziyaret ederek okul yönetici ve öğretmenlerle toplantı gerçekleştirdi, okulların pansiyon vb. mekanlarını gezdi, öğrencilere hediyeler verdi ve okulların şeref defterine düşüncelerini yazdı.
Vali Güvençer’in Engelli Öğrencileri Ziyareti

Vali Güvençer Dulkadiroğlu İlçesinde bulunan Gaziler işitme Engelliler İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle sohbet edip fotoğraf çektirerek onları mutlu etti. Öğrencilerin sevinçleri yüzlerine yansırken görülmeye değerdi. Vali Güvençer, okul yöneticilerinden eğitim-öğretimle ilgili bilgiler aldıktan sonra bu okuldan ayrıldı. Vali Güvençer’in,Gaziler işitme Engelliler İlk ve Ortaokulu ziyaretine İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, İlçe Millî Eğitim Müdürü H. İbrahim Çolakkadı ve ilçe Şube müdürü Yahya Dertli’de eşlik etti.

 

Vali Güvençer, Dulkadiroğlu İlçesi Gaziler işitme Engelliler İlk ve Ortaokulunu ziyaretini tamamlayarak, Onikişubat İlçesi Ertuğrul Gazi Görme Engelliler İlk ve Ortaokulu’na gitti. Öğrenciler Vali Güvençer’i çiçek buketleriyle karşıladı.

 

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in burada da öğrencilerle yakından ilgilendi ve onlarla fotoğraf çektirdi. Öğrenciler ise yapmış olduğu bir manzara toplusunu Vali Güvençer’e hediye ettiler. 

 

Vali Güvençer’in Ertuğrul Gazi Görme Engelliler İlk ve Ortaokulu ziyaretine, Onikişubat Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen eşlik ettiler.

 

Vali Güvençer’in ziyaret gerçekleştirdiği okulların başarılı çalışmalarının devamını dileyerek okuldan ayrıldı.

 

22-12-201522-12-201522-12-201522-12-201522-12-201522-12-201522-12-201522-12-2015

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.