KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Güvençer Özel Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Okulu’nu Ziyaret Etti

Kahramanmaraş Valisi  Mustafa Hakan Güvençer, 13 Ocak 2016 Çarşamba günü, beraberinde İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen ile Onikişubat İlçesi Özel Eğitim Uygulama Okulu  ve Özel İş Eğitim  Okulunu ziyaret etti.  Vali Güvençer’i, Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş  Okulu’nu ziyareti sırasında Okul Müdürü Adem Çaloğlu ve okul idarecileri 
Vali Güvençer Özel Eğitim Uygulama Okulu Ve İş Okulu’nu Ziyaret Etti

Kahramanmaraş Valisi  Mustafa Hakan Güvençer, 13 Ocak 2016 Çarşamba günü, beraberinde İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen ile Onikişubat İlçesi Özel Eğitim Uygulama Okulu  ve Özel İş Eğitim  Okulunu ziyaret etti.

 Vali Güvençer’i, Özel Eğitim Uygulama Okulu ve İş  Okulu’nu ziyareti sırasında Okul Müdürü Adem Çaloğlu ve okul idarecileri karşıladı.

 Sınıflarda ve atölyelerde incelemelerde bulunan Vali Güvençer, Eğitim Merkezi yöneticileri ve öğretmeler ile toplantı yaptı.  Toplantıda, Eğitim Merkezinin faaliyetleri hakkında bilgiler aktaran Müdür Çaloğlu, “Zihinsel engelli öğrencilere sunduğumuz eğitim-öğretim hizmeti ile onların toplumda kendi kendilerine yeten iyi bir birey olmalarını hedefliyoruz. Öğrencilerimize Yiyecek-İçecek Hazırlama, El Sanatları ve Tarım ve Bahçecilik Atölyeleri ile el becerileri kazandırıyoruz” dedi.

 Öğrencilerini bekleyen velilere yönelik Kur’an-ı Kerim eğitimi verilen sınıfı da gezen Vali Güvençer, vermiş oldukları güzel hizmetten dolayı Eğitim Merkezi Müdürü Adem Çaloğlu, müdür yardımcıları ve öğretmenlere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

14-01-201614-01-201614-01-201614-01-201614-01-2016

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.