KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yetiştirilmek Üzere K.Maraş ´a Atanan Aday Öğretmenlerin Görev Yeri Tercih İşlemleri (1 gün ek süre)

Yetiştirilmek Üzere K.Maraş ´a Atanan Aday Öğretmenlerin Görev Yeri Tercih İşlemleri 23.02.2016 23:59´a kadar uzatılmıştır. 
Yetiştirilmek Üzere K.Maraş ´a Atanan Aday Öğretmenlerin Görev Yeri Tercih İşlemleri (1 gün ek süre)

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE KAHRAMANMARAŞ´A ATANAN ADAY ÖĞRETMENLERİN DİKKATİNE !

AÇIKLAMALAR

       Şubat 2016’da aday olarak atanıp 6 (altı) ay süreyle yetiştirilmek üzere İlimize atanan aday öğretmenlerin okul-danışman öğretmen belirleme işlemleri şu şekilde yapılacaktır;

1.         1- Aday öğretmenlerin okul-danışman öğretmen belirleme işlemleri, müdürlüğümüz web sayfası üzerinden tercihleri alınmak suretiyle yapılacaktır.

2.         2- Her aday öğretmene 20 tane eğitim kurumu tercih etme hakkı verilecek olup, yerleştirmeler KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacaktır.

3.         3- Tercihte bulunmayan veya tercihlerine göre yerleştirilemeyen aday öğretmenlerin yerleştirme işlemleri resen yapılacaktır.

4.         4- Aday öğretmen-danışman öğretmen yerleştirmesinde Bakanlığımıza bildirdiğimiz danışman öğretmen kontenjanı dikkate alınacaktır.

5.         5- 20-23 Şubat 2016 23:59’a kadar tercihler alınacak, bu tarihe kadar tercihlerde güncelleme yapılabilecek olup, sonuçlar 24 Şubat 2016 tarihinde müdürlüğümüz web sayfasından ilan edilecektir.

6.         6- Okul-danışman öğretmen belirlemesi yapıldıktan sonra aday öğretmenler 25 Şubat 2016 tarihinde doğrudan atandıkları İlçe/okula giderek görevlerine başlayacaklardır.

           7-Kararnameler doğrudan İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerine gönderilecektir.

           8-Bilgilendirmeler müdürlüğümüz web sayfasından yapılacak olup herhangi bir değişiklik olması halinde yine web sayfamızın takip edilmesi gerekmektedir.

           9- Başvuru belgesinin çıktısı alınarak başvuru sahibi aday öğretmen tarafından imzalandıktan sonra; görevlendirmenin yapılacağı okula diğer belgelerle birlikte teslim edilecektir.

      Başvuru süresi 23.02.2016 Salı günü saat 23:59´a kadar uzatılımıştır. Tercihte bulunmayan aday öğretmenler bu tarihe kadar tercihte bulunabileceği gibi; daha önce başvuruda bulunanlar ise tercihlerini düzeltebilceklerdir.       

       Not:Tarayıcı olarak internet explorer kullanınız.

           Tercihte bulunmak/değiştirmek için tıklayınız.

        

                                                                                       İnsan Kaynakları Şube Müdürlüğü 

                                                                                  Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.