KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ayşe Gümüşer İlkokulunda Şiir Okuma Yarışması

Ayşe Gümüşer İlokulunda “Kahramanmaraş Değerler Eğitimi” Projesi’nin Mart ayı değeri Vefa kapsamında İstiklal Marşı’nın kabulü ve Çanakkale Şehitleri anısına İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma ve Serbest Dalda şiir okuma yarışması yapıldı. Program okul müdürü Şeref Gülaçtı’ nın açılış konuşmasıyla başladı.
Ayşe Gümüşer İlkokulunda Şiir Okuma Yarışması

İlçe Millî Eğitim Müdürü Enver Gökşen yaptığı konuşmada bu tür etkinliklerin okullarda yapılmasının eğitim ve öğretime büyük katkı sağladığını, çocuklara küçük yaşlardan itibaren vatan sevgisi ve milli bilinç kazandırmanın çok önemli olduğunu belirtti. Öğrencilerin gösterdikleri performanstan dolayı memnuniyetini dile getirerek emek veren öğretmen ve velilere teşekkür etti.

Dereceye giren öğrencilere ödülleri İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen, Okul Aile Birliği Başkanımız Esra Kocaoğlu Yarışma için sponsor olan iş adamı Akif Bakır ve okul müdürümüz Şeref Gülaçtı tarafından takdim edildi.

Törenin ardından okul müdürü Şeref Gülaçtı “Bu programla öğrenci ve velilerimize vatan sevgisi, şehit ve gazilerimize vefa duygusu kazandırmayı amaçladık. Programa velilerimizin büyük ilgisi ve katılımı bizi onurlandırdı.”dedi.

 

Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen, KADEP İl Koordinatörü Ahmet Bağcı, AR-GE Projeler Koordinatörü Fatih Aksu, iş adamı Akif Bakır, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı.

28-03-201628-03-201628-03-201628-03-201628-03-201628-03-2016

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.