KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Necip Fazıl Kısakürek İlkokulundan Vefa

Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Müdürlüğü, İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesinin Mart ayı değeri olan “Vefa” çerçevesinde okulun ilk müdürü olan Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Akküncü’yü makamında ziyaret ettiler. Okullarına geçmiş yıllarda yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.
Necip Fazıl Kısakürek İlkokulundan Vefa

Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu Müdürü Mehmet Sarı, Müdür Yardımcısı Seher İlhan Kurt, sınıf öğretmenlerinden Mehmet Bayazıt, Şuayip Çuhadar ve öğrencilerden Berra Nur Sarı, Ahmet Alp Kurt okulun ilk kurucu müdürü ve halen İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ahmet Akküncü’yü makamında ziyaret ederek bir buket çiçek takdim ettiler.

Akküncü ,böyle bir davranıştan dolayı çok mutlu olduğunu, duygulandığını dile getirerek teşekkür etti, geçmişle ilgili hatıralarını ve okulun eğitimle ilgili çalışmalarını paylaştılar.

 

01-04-201601-04-2016

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.