KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eski Bakan Sami Güçlü Millî Eğitim Müdürü Akkurt’u Ziyaret Etti

58 ve 59. Hükümetler döneminde Tarım ve Köy işleri Bakanı olarak görev yapan Prof. Dr. Sami Güçlü, Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt’u makamında ziyaret etti.
Eski Bakan Sami Güçlü Millî Eğitim Müdürü Akkurt’u Ziyaret Etti

Prof. Dr. Sami Güçlü, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. 5 yıl önce kendi girişimleri ile başlattığı Kitap Okuma programı ve bu programda okunacak kitapların okunmalarının sağlanması konusunda desteklerini istedi.

 Millî Eğitim Müdürlüğü Onikişubat toplantı salonunda İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Maarif müfettişleri Başkanı Fevzi Küçük, İl Millî Eğitim Müdürü Yardımcıları Ahmet Akküncü, Duran Doğan, bazı eğitimcilerin katılımı ile bir araya gelen Güçlü programla ilgili 20 il içerisinde Kahramanmaraş’ında bulunduğunu, Kitap Okuma programı dâhilinde İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un 3 eserinin okunmasını, her okuldan 2 veya 3 öğrencinin kitap okumasının sağlanmasını ve ilerleyen süreçte bu öğrencilerin birer sunum yapmalarının istedi.

 

 Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve çalışma arkadaşları da böyle anlamlı bir etkinliğe katkı sunmaktan onur duyacaklarını belirtip, öğrencilerin kitap okumaları için gerekenin yapılacağını belirttiler.

26-04-201626-04-201626-04-201626-04-2016

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.