KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Akkurt, 21 Ekim Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak onların gününü kutladı.
Milli Eğitim Müdürü Akkurt, 21 Ekim Gazeteciler Günü’nü Kutladı

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Dünyanın her yerinde, gecesini gündüzüne katarak, yaz-kış demeden her türlü zor şartlarda görev üstlenen gazetecilerin, toplumun gözü kulağı olma gibi bir misyon üstlenmesinin yanında, kurum ve kuruluşlar ile halk arasında sağlıklı bir iletişim kurulmasına da önemli katkılarda bulunduğunu ve milletin gerçek sesi olduğunu kaydetti.

Akkurt daha sonra şu ifadelere yer verdi:

“Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteciler, ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde halka aktarmaktadırlar. Vatandaşlarımızın en doğal hakkı olan bilgi almalarını zamanında doğru ve eksiksiz sağlayarak milletimizin vicdanının sesi olmaktadırlar.

İlimiz ve ilçelerimizin kültürel sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif görev alarak emek harcayan, tüm kıymetli basın mensuplarımızın 21 Ekim Gazeteciler Günü´nü kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım" dedi

 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.