KAHRAMANMARAŞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt´un TEOG Sınavı İle İlgili Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt 1.Dönem Merkezi Ortak Sınavına Girecek Olan 8.Sınıf Öğrencilerine Başarılar Diledi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Emin Akkurt´un TEOG Sınavı İle İlgili Mesajı

23-24 Kasım 2016 tarihlerinde İlimiz genelinde yapılacak olan Merkezi Ortak Sınavlarına; 11 İlçemizde, 303 okulda, toplan 21463, 8.sınıf öğrencimiz katılacaktır. Merkezi Ortak Sınavlar her gün üç ders olmak üzere 2 günde yapılacaktır.

 

Öğrencilerimizin hayatlarında dönüm noktalarından birisi olan Merkezi Ortak Sınavlar, liselere giriş için önemli bir adımdır. Yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizin, uzun bir hazırlık döneminde azim ve çaba ile hazırlandıkları bu sınavda, başarılı olacaklarına inanmaktayım.

 

İl olarak kendi öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan Deneme Ortak Sınavı ilimiz genelinde uygulandı; bu deneme sınavının öğrencilerimizin başarılarına katkı sunacağını düşünüyorum.

 

Değerli Kahramanmaraşlılar; sınav saatlerinde gürültü yapılmaması, korna çalınmaması, iş makinaları ve gürültü çıkartan diğer hususlardan kaçınılması öğrencilerimiz için önem arz etmektedir.

 

Öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimize ve ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.

 

 

 

 

 

Fatih Mahallesi Osman Bey Caddesi No 13 İç Kapı No 02 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş/TÜRKİYE - 0344 216 46 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.